Zbiornik na paliwo

Zbiorniki paliwa, z gwarancją najniższej ceny!

W swojej ofercie posiadamy zbiorniki na paliwo z poświadczeniem UDT, zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dn. 18 września 2001r. w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego, jakie powinny spełniać zbiorniki do magazynowania paliwa. Na zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy i zbiornik adblue, udzielamy 10 lat gwarancji na szczelność zbiornika. Na zbiornik dwupłaszczowy podziemny, i zbiornik lpg udzielamy 20 lat gwarancji. Montaż oraz serwis gwarancyjny zbiorników wykonujemy w całej Polsce.

zbiornik na paliwo dwuplaszczowy na olej napedowy naziemny

W ofercie posiadamy zbiorniki dwupłaszczowe o pojemnościach: 1500, 2000, 2500, 5000 litrów, wszystkie z poświadczeniem UDT i 10 letnią gwarancją.

zbiornik adblue dwuplaszczowy naziemny

W ofercie posiadamy zbiorniki AdBlue o pojemnościach: 1500, 2000, 2500, 5000 litrów. Na szczelność zbiornika udzielamy 10 lat gwarancji!

zbiornik paliwa dwuplaszczowy podziemny

W ofercie posiadamy stalowe zbiorniki paliwa podziemne i naziemne, w zakresie pojemności 1-100 m3, jedno, dwu, trzy i czterokomorowe z poświadczeniem UDT.

zbiornik lpg naziemny UDT

W ofercie posiadamy zbiorniki LPG, w zakresie pojemności 10-20 m3, jednokomorowe z poświadczeniem UDT z wytrzymałą powłoką endoprene.

Zamów wycenę na zbiornik na paliwo, gwarantujemy najniższe ceny!

robmar robert nowak wyposazenie stacji paliw

Zbiorniki paliwa montujemy na terenie całego kraju

Zbiorniki na paliwo montujemy i serwisujemy na terenie całego kraju. Posiadamy niezbędny sprzęt, wiedzę i wyszkolonych pracowników. Chcesz zamówić ofertę montażu na zbiornik paliwa? Skontaktuj się z nami.

zbiornik na paliwo dwuplaszczowy podziemny komorowy montaz
zbiornik na paliwo dwuplaszczowy podziemny montaz
serwis stacji benzynowej robmar
serwis stacji benzynowej robmar

Zamów wycenę na zbiornik paliwa, gwarantujemy najniższe ceny!

robmar robert nowak wyposazenie stacji paliw

Szeroka gama przemysłowych zbiorników paliwa

Profesjonalne zbiorniki na paliwo to zasobniki przeznaczone do przemysłowego gromadzenia, magazynowania i rozdysponowywania wielu rodzajów paliw, wykorzystywanych w różnych branżach. Wszystkie zaprezentowane zbiorniki na paliwo posiadają odpowiednie atesty i poświadczenie Urzędu Dozoru Technicznego, w związku z czym mogą być bez przeszkód eksploatowane w warunkach industrialnych.

Pełna gwarancja, profesjonalny serwis i kontakt z obsługą

W ofercie naszej firmy znajduje się szeroka gama zasobników paliw o różnych przeznaczeniach. Każdy produkt posiada długoletnią gwarancję. W przypadku zbiornika dwupłaszczowego na olej napędowy czy zbiornika AdBlue, kupujący zyskuje dziesięcioletnią rękojmię dotyczącą zachowania pełnej szczelności zbiornika przez ten okres. W przypadku dużych zbiorników podziemnych i naziemnych, wykorzystywanych do przechowywania oleju napędowego, benzyny oraz propan-butanu, gwarancja przedłużona jest o kolejne dziesięć lat. Jednym z najbardziej problematycznych obowiązków kupującego jest odpowiednie zainstalowanie zbiornika na terenie swojego zakładu czy przedsiębiorstwa. Chodzi przede wszystkim o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa i najwyższych standardów obsługi. Zważając na te kwestie, wychodzimy na przeciw zainteresowanym – zbiornik na paliwo montowany jest przez nas na terenie całej Polski. Kwestie dotyczące serwisowania i kontrolowania stanu technicznego zasobników paliw leżą również w naszej gestii.

Zbiornik paliwa - wersja dwupłaszczowa

Na poniższych podstronach znajdą Państwo propozycje zakupu kilku najbardziej popularnych rodzajów zbiorników na paliwa. Zbiornik dwupłaszczowy na olej napędowy dostępny jest w kilku wersjach pojemnościowych. Do dyspozycji naszych klientów pozostawiamy zasobniki o pojemności 1500, 2000, 2500 oraz 5000 litrów. Najczęstszym wyborem klientów cieszy się zbiornik na paliwo dwupłaszczowy 1500l. Rzeczone zbiorniki posiadają bogate wyposażenie, podnoszące walory użytkowe, a także zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa dla użytkownika i otoczenia. Zbiorniki dwupłaszczowe wyposażone są m.in. w intuicyjny licznik cyfrowy K600 Piusi, nowoczesny licznik cyfrowy K24 Piusi, przydatny czujnik poziomu cieczy, bardzo wydajną pompę Piusi, solidny filtr z separatorem wody, a także łatwy w obsłudze nalewak, posiadający długi wąż dystrybucyjny.

Zbiornik na paliwo do przechowywania AdBlue

Zbiorniki AdBlue dostępne są w takich samych pojemnościach, jak wersja przeznaczona do magazynowania oleju napędowego. Na pierwszy rzut oka ten rodzaj zasobników różni się przede wszystkim wersją kolorystyczną. Na tym jednak różnice pomiędzy konkretnymi modelami się nie kończą. Zbiornik AdBlue wyposażony jest dodatkowo w mocną nagrzewnicę, posiadającą grzałkę ze zintegrowanym wentylatorem, a także dmuchawę z wbudowanym termostatem. Nalewak wykorzystany w tym rodzaju zbiornika jest całkowicie zautomatyzowany. Do ciekawych rozwiązań należy zastosowanie pompy membranowej, charakteryzującej się wydajnością przepływu wynoszącą 34 litry cieczy na minutę. Opcjonalną możliwością jest skorzystanie z piankowej izolacji zbiornika, szczególnie w przypadku eksploatowania zasobnika w niskich temperaturach.

Pojemne zbiorniki na paliwo naziemne oraz podziemne

Zbiorniki paliwa do zastosowania pod ziemią, to rozwiązanie wykorzystujące bardzo pojemny rezerwuar, montowany tuż pod powierzchnią gruntu. Zbiorniki te posiadają bardzo bogaty osprzęt technologiczny, zapewniający maksimum bezpieczeństwa podczas użytkowania. Przykładem praktycznego zastosowania technologii do zapewnienia wzrostu poziomu bezpieczeństwa jest system monitoringu szczelności w systemie mokrym. Zbiornik na paliwo wyposażony jest w detektor wycieku, w związku z czym każdy ewentualny wyciek jest natychmiastowo wykrywany. Innowacyjnym rozwiązaniem w tego typu zasobnikach jest zastosowanie odpornej na przebicia powłoki, wykonanej z poliuretanowego tworzywa ENDOPRENE. Zbiornik dwupłaszczowy podziemny i naziemny może być także wyposażony w szereg udogodnień, takich jak zainstalowanie dodatkowej rury ssącej czy wykorzystanie wodoszczelnej studzienki łączącej pokrywę najazdową ze zbiornikiem. W wersji podziemnej lub naziemnej znajdą Państwo także zbiorniki LPG wykonane z odpornej na działanie czynników zewnętrznych stali węglowej.